Ремонт засобів енергопостачання в Україні

Безперебійне функціонування систем енергопостачання неможливе без проведення профілактичних оглядів, планових ремонтів і усунення несправностей. Фахівці ТОВ «Оборонні Технології» готові впоратися з виконанням поставлених завдань. Завдяки високому рівню кваліфікації, наявності необхідних доступів, сучасного діагностичного та ремонтного обладнання ми здатні оперативно визначити і усунути будь-яку поломку. Ми обслуговуємо:

  1. Військові трансформаторні підстанції
    Співробітники компанії проведуть капітальний ремонт високовольтної частини, перевірять роботу запобіжників, масляних і вакуумних вимикачів, роз’єднувачів і інших елементів.
  2. Дизельні електростанції
    В результаті тривалої експлуатації або порушення встановлених норм може перестати запускатися двигун, пропасти вихідна напруга, підвищиться витрата масла, з’явиться гучний стукіт у процесі роботи або виникнути інші несправності. Це найчастіші причини звернення до ТОВ «Оборонні Технології». Наші фахівці мають великий досвід усунення подібних проблем. Вони визначать і роз’яснять причину появи поломки, усунуть її і дадуть рекомендації щодо експлуатації агрегату.
  3. Розподільні пристрої
    Компанія здійснює плановий і поточний ремонт РП відкритого і закритого типу, проводимо повну діагностику їх пристроїв і вузлів.

Ми зуміємо не тільки підвищити ефективність роботи обладнання, а й продовжити термін його експлуатації.

Задати питання