Ремонт техніки ППО в Україні

Компанія «Оборонні Технології» з 2015 року надає послуги з ремонту і модернізації різної військової спецтехніки. У ряді міст України суб’єкт господарювання має власні виробничо-ремонтні приміщення, лабораторії, в штаті працюють лише кваліфіковані фахівці, що мають великий практичний досвід. Роботи здійснюються на сучасному високоточному обладнанні, використовуються останні досягнення науки і техніки.

Ремонт техніки ППО – один з найбільш перспективних і динамічних напрямків діяльності компанії, оскільки дозволяє підвищити ефективність її використання і продовжити термін служби. Своєчасно виконані фахівцями ТОВ «Оборонні Технології» ремонтні та модернізаційні заходи дозволять:

  • Попередити серйозні неполадки в роботі військової спецтехніки;
  • Зробити її більш надійною і витривалою (в тому числі – стійкою до несприятливих кліматичних впливів);
  • Підвищити точність роботи.

Замовлення будь-якої складності співробітниками компанії виконується в строго обумовлений термін. Після проведених ремонтних заходів клієнту повертається техніка ППО з поліпшеними експлуатаційними характеристиками, здатна в повній мірі реалізувати свої можливості з виявлення, супроводу, знищення різних видів повітряних цілей.

Довіртеся ТОВ «Оборонні Технології» – і ви зможете оцінити високу якість роботи, виконаної справжніми професіоналами!

Задати питання