Ремонт корабельної техніки в Україні

Компанія ТОВ «Оборонні Технології» почала свою діяльність з 2015 року, але навіть за такий короткий термін встигла заслужити репутацію надійного партнера. Технічні можливості підприємства дозволяють здійснювати всі види ремонту корабельної та іншої військової техніки в Україні. У нас працюють найкращі фахівці, здатні якісно виконувати взяті на себе обов’язки.

Згідно із законодавством, для військових кораблів і судів передбачаються кілька видів ремонту – доковий, поточний і середній. Всі вони повинні проводитися зі встановленою періодичністю, при необхідності – поєднуватися з модернізацією обладнання. Для проведення ремонтних заходів високої якості необхідна наявність:

  • Виробничо – ремонтних площ;
  • Лабораторій, де проводяться дослідно-конструкторські роботи для вдосконалення корабельного устаткування;
  • Штату професіоналів, які мають досвід взаємодії з подібною технікою.

Наша компанія оснащена сучасною апаратурою, співробітники використовують в роботі нові технології, що сприяє досягненню відмінних результатів при проведенні ремонтних заходів. Спеціалісти усунуть будь-які несправності корпусу або систем, замінять чи відремонтують механізми, що вийшли з ладу, відновлять ресурс техзасобів і зброї, виконають інші роботи для підвищення надійності і продовження терміну експлуатації корабельної техніки. Будемо раді співпраці!

Задати питання